لینک‌های قابل دسترسی

خبر تازه
جمعه ۳ ثور ۱۴۰۰ کابل ۰۳:۳۷

مصاحبه با رییس مبارزه با فساد و رشوه


س:- شنونده های عزیز برنامه مربای مرچ ای هفته خوده کش کده و تیله کده به ریاست مبارزه با فساد و رشوه رساندیم و با رییس ای اداره یک مصاحبه ره انجام دادیم که توجه شماره به او می جلبیم، ریس صاحب مبارزه با فساد و رشوه به برنامه ما خوش آمدین؟

رییس:- زنده باشین تشکر

س:- ده شروع اگه ده باره کار های ای ریاست بگویین که مبارزه با فساد و رشوه تا چه اندازه به پیش رفته؟

رییس:- ولا است دگه مبارزه ما جریان داره وما تصمیم داریم ای مبارزه ره شدت بیشتر ببخشیم

س:- تاحالی چقدر دوسیه ره به څارنوالی فرستادین؟

رییس:- ما تصمیم داریم که دوسیه های فساده به زود ترین فرصت به څارنوالی و محکمه بفرستیم تا مفسدین به جزای اعمال شان برسن.

س:- رییس صاحب ده تمام ادارات گرفتن رشوه عام شده و تا رشوه نتی حتی یک نقطه هم کسی ده عریضیت نمی مانه ده ای قسمت شما چی کارکدین ؟

رییس:- ما تصمیم داریم که رشوه و رشوه ستانی ره از ادارات دولتی گم کنیم و تصمیم داریم که رشوه خوراره به زود ترین فرصت دستگیر و مجازات کنیم.

س:- رییس صاحب یک تعداد زیادی از مقامات بلند چوکی متهم به اختلاس و زدن پول استن دوسیه اینهاره به کجا رساندین؟

رییس:- ما تصمیم داریم که دوسیه مقامات آلوده به فساد و رشوه ره هر چه عاجل تر به محکمه روان کنیم تا مفسد شناخته شده و رویش سیاه شوه.

س:- جناب رییس صاحب تا جای ما اسناد ده دست داریم تمام زمین های دولتی از طرف زورمندان غصب و فروخته و یا ده او شهرک ساخته شده ده ای قسمت شما چی کار ها کدین و تا حالی چقدر از ای غاصبینه دستگیر و دوسیه شانه به څارنوالی فرستادین؟

رییس:- همطور که شما می فامین مبارزه با فساد و رشوه یک کار ساده و آسان نیست ما تصمیم داریم که دوسیه اینهاره هم هر چه عاجل به محکمه روان کنیم تا تمام ای غاصبین دستگیر و مجازات شون.

س:- رییس صاحب گفته میشه که کارمندای ریاست خودتان یا نی ریاست مبارزه با فساد و رشوه به اساس واسطه و شناخت مقرر شدن نه به اساس لیاقت و شایسته گی ده ای باره شما چی اقدامات ره انجام دادین؟

رییس:- ما تصمیم داریم که یک کمیسیونه ایجاد کنیم که ای موضوع ره برسی کنه و اگه واقعیت داشته باشه باز تصمیم می گیریم که با واسطه دارا چی کنیم

برای شنیدن برنامه روی لینک زیر کلیک کنید...

please wait

No media source currently available

0:00 0:13:37 0:00
لینک مستقیم
XS
SM
MD
LG