لینک‌های قابل دسترسی

خبر تازه
یکشنبه ۷ قوس ۱۴۰۰ کابل ۱۲:۳۰

اعلان کاریابی ریاست ترق و تروق


سلام توجه کنین به اخبار ای هفته مربای مرچ از آژانس بی خبر.

یک قوماندان جنگی و قاچاقبر بنگی از روز جهانی حقوق بشر تجلیل کرد. به گزارش آژانس خبر رسانی بی خبر این قوماندان جنگی و قاچاقبر بنگی که نظر به چوکی کلانش نامشه گرفته نمی تانیم در قصرش واقع چور پور ضمن محکوم کردن ناقضان حقوق بشر روز جهانی حقوق بشر را برای تمام مردم تبریک گفته و خواهان به محکمه کشاندن مجرمین جنگی و ناقضان حقوق بشر شد.

در خبر آمده است که این قوماندان جنگی و قاچاقبر بنگی خود یکی از کسانی است که در اعلامیه حقوق بشر به حیث ناقض حقوق بشر شناخته شده است و نامش در لست جنایت کاران جنگی به ثبت رسیده است.
*****
یک مسؤول برای اولین بار در باره اوضاع کشور فکر کرد. به گزارش آژانس خبر رسانی بی خبراین مسؤول که گفتن نامش خوب نیست هفته گذشته در دفتر کارش برای چند ثانیه در مورد اوضاع کشور فکر کرد که تعجب همه را برانگیخت زیرا این مسؤول همیشه به جز از خوش گذرانی دیگر فکری در سر نداشته است.
در مورد این که چطور به فکر اوضاع کشور افتاده است به مربای مرچ گفت:

« ولا وقتی دوستایم برم گفتند که مردم روز به روز نسبت به آینده ناامید شده می رن به ای فکر شدم که اگه اوضاع کشور از ای کده بد تر شوه سرمایه که دارم چه خات شد و باید سرمایه خوده به یکی از بانک های خارجی که ده دوبی است انتقال بتم چون سر بانک های کشور کی اعتبار است، نشه که یکدفه تمام زحمت های که ده سال کشیدیم و از دان این آن زده و برم یک سرمایه جور کدیم، خاک و دود شوه.»

و خبر آخر این که اتحادیه کیسه بران طی یک اطلاعیه یی دست داشتن اعضای این اتحادیه را در دزدی شدن بوت های مردم در مسجد ها رد کرده است. به گزارش آژانس خبر رسانی بی خبر، شاه دزد کیسه یار رییس اتحادیه کیسه بران پس از این که بوت های مردم در مسجد پل خشتی دزدی شد در یک پرنس کنفرانس ظاهر شده گفت که این اتحادیه حالا دست به چنین کاری نمی زند، زیرا کیسه بری هم مانند دیگر کار ها مدرن شده و شیوه سابق آن مورد استفاده قرار نمی گیرد.

وی در مورد به مربای مرچ گفت:

« اگه ما از شیوه سابق استفاده کنیم خو به جای بوت ها، ده وقت نماز پیسه و مبایل از جیب مردم می زنیم که با ارزش است. ای کار کار اتحادیه چرسیا است نه از ما.»

برای شنیدن برنامه روی لینک زیر کلک کنید...

please wait

No media source currently available

0:00 0:12:00 0:00
لینک مستقیم
XS
SM
MD
LG