لینک‌های قابل دسترسی

خبر تازه
سه شنبه ۲۴ حمل ۱۴۰۰ کابل ۰۵:۴۵

گروهی از مردم در کمپاین انتخاباتی هدایت امین ارسلا شرکت کردند


گروهی از مردم برای اینکه از برنامه ها و طرح های هدایت امین ارسلا یکی از 11 نامزد ریاست جمهوری آگاه شوند در کمپاین انتخاباتی وی شرکت کردند.

هدایت امین ارسلا یکی از کاندیدان ریاست جمهوری به روز یکشنبه در اولین روز آغاز مبارزات انتخاباتی اش در نشستی در کابل بیشتر روی ایجاد حکومتداری خوب و تقویت اقتصاد کشور تاکید کرد.

حاکمیت قانون، عدالت و رفاه شعار انتخاباتی این کاندید ریاست جمهوری است:
« برنامه های پنج ساله حکومت من در صورت برنده شدن اول حکومت داری خوب، تامین عدالت، امحای فساد اداری، تقویت اقتصادی و همچنان در عرصه روابط بین المللی ما خواهان روابط نزدیک با جهان هستیم. »

آقای ارسلا همچنان گفت، در صورت برنده شدن در انتخابات آینده به منظور تامین صلح و امنیت در کشور مذاکرات را با مخالفین مسلح به طور جدی دنبال خواهد کرد.

هدایت امین ارسلا قبلاً به صفت وزیر ارشد در کابینه رییس جمهور کرزی نیز کار کرده است.

در همین حال برخی از شرکت کننده گان کمپاین انتخاباتی آقای ارسلا در صحبت با رادیو آزادی ابراز امیدواری کردند تا وعده های داده شده از سوی این کاندید عملی شود.

صغرا محمدی و محمد عادل دو تن از این شرکت کننده گان:
« ما اینجا آمده بودیم تا برنامه های این کاندید را بشنویم اما سیستم صوتی درست نبود و نتوانستیم خط مشی آقای ارسلا را بفهمیم.
برای تامین حقوق معلولین با ما وعده صورت گرفته و ما آمدیم اینجا امیدوار هستیم آقای ارسلا به وعده هایش عمل کند. »


مبارزات انتخاباتی نامزدان انتخابات ریاست جمهوری افغانستان که روز یکشنبه آغاز گردید برای دو ماه ادامه خواهد داشت.

با آغاز کمپاین های انتخاباتی کاندیدان ریاست جمهوری، کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان از نامزدان خواست تا تمام اصول وضع شده در این خصوص را رعایت کنند.


ویدا بره کی
XS
SM
MD
LG