لینک های دستیابی پذیر

پنجشنبه ۳۰ سنبله ۱۳۹۶ کابل ۰۶:۳۶

داشتن کتابچه خاطرات چه فوایدی دارد؟


می‌گویند آب رفته دوباره بر نمی‌گردد. وقت و لحظات انسان هم در گذر است که دوباره بر گشتنی نیست.

اما چیزی که می‌ماند همان خاطرات خوب و بد زندگی است که یادداشت کتابچه خاطرات می‌شود و هر لحظه زندگی را دوباره زنده می‌سازد.

خاطره نویسی ثبت شدن خاطرات و اتفاقات افتاده در زندگی است.

حتماً با خود می‌گوئید که این خاطرات در ذهن ما خواهند ماند و احتیاجی به نوشتن نیست اما این مسئله حقیقت دارد که با گذشت زمان و ورود اطلاعات جدید خیلی از مطالب ذهن ما کم رنگ شده و از بین می‌رود. لذا با خاطره نویسی این مطالب همیشه به یاد خواهند آمد.

محمد غازی فیض فارغ التحصیل پوهنزی زراعت پوهنتون کابل می‌گوید، عمر انسان زود گذر است انسان به خوشی و مشکلات زندگی مواجه می‌شود، بهتر است تمام این داستان را به حیث یادداشت در کتابچه خاطرات خود ثبت کنیم.

خاطرات گاهی یاد آور اتفاقات خاص برای ما هستند که شاید برای ما خوشایند نباشند اما درس های برای ما به همراه دارد.

زندگی زیباست و هر روزش آغازی برای استفاده از فرصت‌ها و جبران گذشته.

سید احمد شاه شریفی کارمند آژانس خبری باختر می‌گوید، داشتن کتابچه خاطرات یک زندگی یا تولد نو است او که تمام خاطرات زندگیش را با بعضی از عکس‌ها در کتابچه خاطراتش ثبت کرده‌است، می‌گوید کتابچه خاطرات، گذشته انسان را باز گو می‌کند و در آن راز های شخصی یک شخص درج می‌باشد باید از آن به صورت درست حفاظت کرد و بدون اجازه خواندن خاطرات کسی یک نوع جرم اخلاقی هم است.

با کلیک نمودن روی لینک زیر می توانید این برنامه را بشنوید و همچنان از طریق ویب سایت رادیو آزادی www.radioazadi.com>و فیس بوک هوای تازه facebook.hawa e taza.com برنامه را شنیده می‌توانید.

ترتیب کننده برنامه هوای تازه: فروزان حبیب زاده

XS
SM
MD
LG