لینک های دستیابی پذیر

دوشنبه ۳ ميزان ۱۳۹۶ کابل ۰۷:۱۳

جعبه سیاه طیاره روسی پیدا شده‌است


وزارت دفاع روسیه می‌گوید، جعبه سیاه طیاره مسافربری این‌کشور که در بحیره سیاه سقوط کرده بود، پیدا شده است.

الکساندر تاتارک مسئول مرکز تحقیق رویداد های هوایی روسیه در سوچی امروز گفت که جعبه سیاه طیاره Tu - 154 صدمه ندیده و برای بررسی به مرکز تحقیق قوای هوایی روسیه فرستاده خواهد شد.

وی گفت:

" راننده‌های کشتی ایفرون جعبه سیاه را موفقانه پیدا کردند و آنرا به بیرون انتقال دادند. حالا این جعبه برای تحقیق به مسکو فرستاده می‌شود."

وزارت دفاع روسیه همچنان می‌گوید، طیارۀ که از سوچی به سوی سوریه در حرکت بود، روز یکشنبه لحظاتی پس از پرواز در بحیره سیاه سقوط کرد.

شماری از مقام‌های نظامی و انسامبل الکساندروف که برای اجرای کنسرت به سوریه می‌رفتند، در میان قربانیان این سانحه هوایی شامل اند.

طیاره روسی ۹۲ سرنشین و عمله پرواز داشت که تمامی شان در نتیجه حادثه جان دادند.

وزارت دفاع روسیه میگوید: جعبه سیاه این طیاره حدود 1600 کیلومتر دورتر از ساحل اینکشور پیدا شده است.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

News:

حد اقل سی تن در نتیجه نوشیدن الکول زهری در جریان جشن کرسمس در پاکستان جان داده اند.

عاطف عمران قریشی یک مقام پولیس امروز گفت: به دنبال این رویداد در شهر توبه تیک سنگهـ در ایالت پنجاب، ده ها تن هم به شفاخانه ها منتقل شده اند.

با آنکه نوشیدن و خرید و فروش الکول در پاکستان برای مسلمانان ممنوع است، اما پیروان سایر مذاهب میتوانند تا نوشابه های الکولی را از فروشگاه های دارای مجوز خریداری کنند.

با این هم، شماری از مسیحییان فقیر در پاکستان توانایی خرید الکول را از فروشگاه های خاص ندارند و بیشتر شراب های را میخرند و مینوشند که در خانه ها ساخته میشوند.

در ماه مارچ امسال حد اقل 40 تن که بیشتر شان هندو ها بودند، در نتیجه نوشیدن الکول زهری در جشن هولی جان دادند.

XS
SM
MD
LG