لینک های دستیابی پذیر

Breaking News
جمعه ۲۷ ميزان ۱۳۹۷ کابل ۰۴:۱۳

پولیس هلمند ۵ تن را به اتهام قاچاق ۷۰۰ کیلو گرام مواد مخدر دستگیر کرد


پولیس هلمند پنج تن را به اتهام قاچاق هفت صد کیلو گرام مواد مخدر دستگیر کرد.

عمر زواک سخنگوی والی هلمند به روز پنجشنبه به رادیو آزادی گفت، پولیس مبارزه علیه مواد مخدر این ولایت، هفت صد کیلو گرام مواد مخدر را که شامل، (۴۵۹) کیلو گرام خاشخاش، (۲۴۰) کیلوگرام تریاک و بیش از (۱۹) کیلو گرام هیروئین است، در مربوطات ولسوالی گرمسیر هلمند کشف و ضبط کرد.

پنج تن به اتهام قاچاق این مواد بازداشت شده و از نزد آنان دو میل کلاشینکوف نیز به دست آمده‎است.

از سوی هم در یک خبر دیگر کارمندان ریاست امنیت ملی در ولایت لوگر از قاچاق (۴۰۰) کیلو گرام مواد مخدر به ولایت غزنی جلوگیری کردند.

سلیم صالح سخنگوی والی لوگر به روز پنجشنبه به رادیو آزادی گفت، قاچاقبران می‎خواستند (۴۰۰) کیلو گرام چرس را از ولایت لوگر به ولایت غزنی قاچاق کنند، اما هنگام جا به جای این مواد در موترسایکل، از سوی کارمندان ریاست امنیت در مرکز ولایت لوگر کشف و ضبط گردید.

او افزود:

" کارمندان ریاست امنیت ملی(۴۰۰) کیلو گرام چرس را از منطقه چونی در مرکز ولایت لوگر که قاچاقبران می‎خواستند آن را از طریق ولسوالی‎های )خروار( و )چرخ( به غزنی قاچاق کنند، ضبط کردند. مواد مخدر هنگام ضبط گردید که موتر قاچاقبران در محل تکر کرده بود و راننده می‎خواست آن را در موترسایکل جاسازی کند."

قابل یاد آوری است که ماه گذشته اردوی ملی یک هزار و دو صد کیلو گرام چرس را که بالای اشترها بار بود، در همین منطقه هنگام قاچاق ضبط کرد.

XS
SM
MD
LG