لینک های دستیابی پذیر

Breaking News
سه شنبه ۲۹ عقرب ۱۳۹۷ کابل ۰۰:۰۰

هری شهزادۀ بریتانیا با میگن مارکل هنرپیشۀ امریکایی نامزد شد


هری شهزادۀ بریتانیا و میگن مارکل هنرپیشۀ امریکایی به روز دوشنبه اعلان کردند که نامزد شده‌اند و سال آینده عروسی می‌کنند.

شهزاده هری و میگن مارکل گفته‌اند رابطۀ آن‌ها به‌طور ناگهانی و سریع بعد از آن گل کرد و شگفت که آن‌ها در یک ملاقاتی که توسط یک دوست مشترک‌شان قرار مانده شده بود، برای اولین بار باهم دیدند.

هری ۳۳ ساله که نواسۀ ملکۀ الیزابت، پسر کوچک شاهدخت دیانای فقید بوده، در نوبت پنجم برای احراز تاج سلطنت بریتانیا قرار دارد و مارکل ۳۶ ساله که به‌دلیل نقش‌اش در سریال امریکایی سوتس شهرت زیاد دارد دیروز گفتند در همین ماه در لندن نامزد شدند و سال آینده عروسی خواهند کرد.

شهزادۀ بریتانیا با نامزدش
شهزادۀ بریتانیا با نامزدش

هری در مورد لحظۀ خواستگاری‌اش از میگن گفت:

"او حتی مرا نگذاشت جمله امرا تکمیل کنم و گفت می‌توانم بلی بگویم؟ می‌توانم بلی بگویم؟ بعداً همدیگر را در آغوش کشیدیم، انگشتر را در دستم داشتم و گفتم می‌توانم انگشتر را برایت بدهم و او گفت وای بلی انگشتر؟ لحظه خیلی زیبا بود. ما تنها بودیم و فکر می‌کنم او را متعجب ساختم."

هری گفت:

"این واقعیت است که من بی‌حد زود عاشق میگن شدم، تأکیدی بود برای من که ستاره‌های ما با هم می‌خواند و همه چیز عالی بود. این زن زیبا وارد زنده‌گی من و من وارد زنده‌گی او شدم."

قصر بکینگهم گفته است ملکه الیزابت و شوهرش فیلیپ با این پیمان راضی اند و والدین میگن مارکل هم دعای‌شان را به هری داده و او را به‌حیث داماد شان پذیرفته اند.

شهزاده چارلز پدر هری هم ازین پیمان ابراز خرسندی کرده و گفته‌است خیلی خوش است.

شهزاده چارلز پدر هری هم ازین پیمان ابراز خرسندی کرده و گفته‌است خیلی خوش است.

میگن مارکل که از شوهر سابق‌اش جدا شده در ماه جولای سال گذشته بعد از آن با هری ملاقات کرد که یک دوست مشترک‌شان زمینۀ ملاقات آن‌ها را فراهم ساخت و دو طرف در مورد همدیگر زیاد نمی‌دانستند.

هری گفت سریال سوتس را ندیده بود و میگن را تا وقتی نمی‌شناخت که در اولین ملاقات او را دید و از زیبایی‌اش به‌طور خوش آیندی حیران شد.

XS
SM
MD
LG