لینک های دستیابی پذیر

Breaking News
دوشنبه ۲۷ جوزا ۱۳۹۸ کابل ۱۱:۴۳

دونالد ترمپ: ادامۀ جلسه با اعضای حزب دموکرات ضیاع وقت بود


آرشیف، دونالد ترمپ رئیس جمهور امریکا

رئیس جمهور امریکا می‌گوید، پس از آن نشست اعضای حزب دموکرات را ترک کرد که آن‌ها پرداخت بودجه ساخت دیوار در سرحد میان امریکا و مکسیکو را رد کردند.

دونالد ترمپ پس از ملاقات کوتاه با سناتور چک شومر و نانسی پلوسی رئیس مجلس نماینده‌گان در تویترش نوشت که جلسه با آن‌ها را به‌خاطری ترک کرد که ضیاع وقت بود.

آقای ترمپ افزوده، زمانی‌که او به اعضای دموکرات گفته که اگر دولت را بگونه سریع بازگشایی کند، بعد از یک ماه اقدامات تأمین بودجه دیوار سرحدی با مکسیکو را خواهند پرداخت که نانسی پلوسی به آن پاسخ رد داد.

سناتور چک شومر نیز پس از خاتمه نشست با رئیس جمهور ترمپ به خبرنگاران گفت که ترمپ پس از شنیدن جواب نانسی پلوسی در مورد رد پرداخت بودجه برای ساخت دیوار در سرحد مکسیکو جلسه را با عصبانیت ترک کرد.

رئیس جمهور امریکا برای ساخت دیوار سرحدی میان مکسیکو و کشورش خواهان تصویب حدود شش میلیارد دالر از کانگرس امریکا شده‌است.

اختلاف دموکرات‌ها با قصر سفید بر سر تأمین بودجه ساخت دیوار در سرحد میان امریکا و مکسیکو از حدود ۲۰ روز به این طرف سبب تعطیلی بخش‌هایی از دولت فدرال امریکا شده است.

رئیس جمهور امریکا تأکید دارد که رفت و آمد مهاجرین غیر قانونی از طریق این سرحد، عامل اساسی افزایش جرایم جنایی و استفاده مواد مخدر در امریکا به حساب می‌‌آید.

XS
SM
MD
LG