لینک های دستیابی پذیر

Breaking News
دوشنبه ۲۸ اسد ۱۳۹۸ کابل ۰۲:۴۷

الیس ولز و حبیبه سرابی روی حفظ دستآوردهای زنان افغان گفتگو کردند


حبیبه سرابی معاون شورای عالی صلح افغانستان (راست) با الیس ولز معاون وزارت خارجۀ ایالات متحده در امور آسیای جنوبی و مرکزی. May 13 2019

الیس ولز، معاون وزارت خارجۀ ایالات متحده در امور آسیای جنوبی و مرکزی و حبیبه سرابی، معاون شورای عالی صلح افغانستان در بارۀ حفظ دستآورد‌های زنان افغان گفتگو کردند.

سفارت ایالات متحده در کابل در حساب تویتر خود نوشته است، بانو ولز برای بحث در مورد هدف مشترک افغانستان و ایالات متحده برای تقویت و حفظ دستآورد‌های تاریخی ۱۸ سالۀ زنان در بخش‌های اجتماعی و سیاسی به روز دوشنبه با بانو سرابی دیدار کرد.

خانم سرابی نیز در حساب تویتر خود نوشته است، از این‌که حکومت ایالات متحده در جریان پروسۀ صلح در کنار زنان افغان ایستاده، سپاس‌گزار است.

او افزوده که چشم به راه کسب معلومات بیشتر در پیوند به این پروسه هستند.

بانو سرابی یکی از زنانی است که روی حضور پُر رنگ زنان افغان در گفتگو‌های صلح و حفظ دستآورد‌های ۱۸ سالۀ زنان در افغانستان تأکید می‌ورزد.

دور ششم گفتگو‌های زلمی خلیل‌زاد، نماینده ویژه ایالات متحده برای صلح افغانستان و نماینده‌های طالبان در شهر دوحۀ قطر پنج‌شنبه گذشته پایان یافت.

معاون وزارت خارجۀ ایالات متحده در امور آسیای جنوبی و مرکزی یکشنبه به کابل رسید.

او با محمد اشرف غنی، رئیس جمهور افغانستان، عبدالله عبدالله، رئیس اجرائیه و اعضای کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان نیز دیدار کرد.

XS
SM
MD
LG