لینک‌های قابل دسترسی

خبر تازه
چهارشنبه ۲ ميزان ۱۳۹۹ کابل ۰۱:۳۲

ادعای رئیس تلویزیون خورشید مبنی بر لت و کوب‌اش توسط یک عضو شورای ولایتی کابل


رفیع صدیقی رئیس شبکه تلویزیونی خورشید

رئیس شبکه تلویزیونی خصوصی خورشید ادعا می‌کند که از سوی فواد صدیقی عضو شورای ولایتی کابل مورد لت و کوب قرار گرفته و تهدید به مرگ شده است.

ویدیویی که رفیع صدیقی رئیس شبکه تلویزیونی خصوصی خورشید به رسانه‌ها فرستاده نشان می‌دهد که فواد صدیقی عضو شورای ولایتی کابل او را با سیلی می‌زند.

رفیع صدیقی روز پنج‌شنبه (۲۳ اسد) به خبرنگاران گفت که امروز زمانی که او می‌خواست مانع اعمار بلند منزل در همسایگی محل سکونتش شود، از سوی فواد صدیقی و محافظان او مورد لت‌و‌کوب قرار گرفته است.

به گفته‌ی صدیقی، زمانی او خواست مانع اعمار این بلند منزل شود که پولیس در این زمینه به شکایت‌های او گوش نداد.

وی گفت: "فواد صدیقی با هفت محافظ‌اش مرا لت و کوب کردند و خود آقای صدیقی با لگد و مشت مرا زد. و این حالت را برای من آوردند."

رئیس تلویزیون خصوصی خورشید همچنان مدعی است که پیش از ماجرای امروز، فواد صدیقی او را تهدید به مرگ کرده است.

در همین حال، فواد صدیقی عضو شورای ولایتی کابل ادعاهای مطرح شده از سوی رفیع صدیقی را رد کرده می‌گوید، خانه‌ای که قرار است در همسایگی آن‌ها اعمار شود قبلاً توافق رفیع صدیقی برای اعمار آن گرفته شده بود.

این عضو شورای ولایتی کابل می‌گوید: "امروز او برای میانجی‌گری میان رفیع صدیقی و مالک منزل، نزد صدیقی رفته بود اما می‌گوید که رئیس تلویزیون خورشید از سوی او لت‌و‌کوب نشده است.

محمد فواد صدیقی، عضو شورای ولایتی کابل
محمد فواد صدیقی، عضو شورای ولایتی کابل

فواد صدیقی افزود: "همین آدم [رفیع صدیقی] تیکه داران ساختمان را دشنام می‌داد. لت‌و‌کوب به هیچ ضورت نشده و شما می‌توانید در این باره از مردم و همسایه‌ها بپرسید."

اما نوار تصویری را که آقای رفیع صدیقی در اختیار رسانه‌ها قرار داده است، نشان می‌دهد که فواد صدیقی او را با سلی می‌زند.

خواستیم دیدگاه پولیس را بگیریم اما مسئولان در این باره اظهار نظر نکردند.

در همین حال سمیع‌الله سمسور رئیس ناحیه چهارم شهرداری کابل می‌گوید، ساختمانی که قرار است در همسایگی خانه‌ رفیع صدیقی اعمار شود، مجوز قانونی ندارد.

آقای سمسور گفت: "خانه‌ای را که شما می‌بینید کوشش می‌کردند به صورت غیرقانونی اعمار کنند، دو ماه قبل کار شان را متوقف کرده بودیم. برای ا‌ین‌که کار را پیش نبرند ما سند محضر را ترتیب کردیم و رسماً به حوزه پولیس تحویل دادیم."

رفیع صدیقی می‌گوید، قضیه‌ی لت‌و‌کوب شدنش از سوی فواد صدیقی را در نهادهای عدلی و قضایی پیگیری خواهد کرد.

XS
SM
MD
LG