لینک‌های قابل دسترسی

خبر تازه
چهارشنبه ۱۰ جوزا ۱۴۰۲ کابل ۰۸:۱۷

یک وکیل عربستان سعودی خواستار اخراج کریستیانو رونالدو از این کشور شده است


کریستیانو رونالدو اسطوره فوتبال

خبرگزاری میل آنلاین گزارش داده که یک وکیل عربستان سعودی پس از آن که کریستیانو رونالدو در پی شکست ۲-۰ النصر مقابل الهلال سه‌شنبه هفته گذشته ژست توهین آمیزی نسبت به هواداران انجام داد، خواستار اخراج او از این کشور شده است.

به نظر می‌رسد ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، نشان می‌دهد که این بازیکن ۳۸ ساله در حالی که زمین را ترک می‌کند، در پاسخ به هوادارانی که نام رقیبش لیونل مسی را فریاد می‌زنند، اندام تناسلی خود را به طرف آنها تکان می‌دهد.


میل آنلاین به نقل از گزارش روزنامه ورزشی "مارکا" چاپ اسپانیا نوشته که منابع النصر از رونالدو دفاع کرده و مدعی شده اند که او این ژست را پس از "دریافت ضربه در حین بازی" به اندام تناسلی خود انجام داده است.

وکیل نوف بن احمد به این اتفاق واکنش نشان داده و خواهان مجازات شدید رونالدو به خاطر رفتارش شده است.

احمد در توییتر خود نوشت: «این عمل توهین حضار تلقی می‌شود و یکی از جرائمی است که در صورت ارتکاب توسط یک خارجی مستلزم دستگیری و اخراج است.»

این اتفاق بحث برانگیز پس از شکست تیم النصر در برابر رقیبش الهلال رویداد که باعث شد این تیم در رقابت برای عنوان قهرمانی، بیشتر عقب بیافتد.

النصر که در رده دوم قرار دارد، اکنون سه امتیاز کمتر از الاتحاد صدرنشین است که یک بازی بیشتر انجام داده است.

کریستیانو رونالدو که در بدل پیشنهاد ۱۷۳ میلیون پوند مزد سالانه به تاریخ ۳۰ دسمبر سال ۲۰۲۲ به باشگاه فوتبال النصر عربستان سعودی پیوست تا اکنون توانسته در ۱۳ بازی برای این تیم ۱۱ گول به ثمر برساند. مدت اعتبار قرارداد کریستیانو رونالدو با این باشگاه تا سال ۲۰۲۵ است.

XS
SM
MD
LG