لینک‌های قابل دسترسی

خبر تازه
چهارشنبه ۱۰ جوزا ۱۴۰۲ کابل ۰۹:۵۳

گرام سوان: تیم ملی کریکت افغانستان ممکن برنده مسابقات جام جهانی شود


آرشیف - اعضای تیم ملی کریکت افغانستان

گرام سوان، یکی از کریکت بازان شناخته شده پیشین تیم ملی کریکت انگلستان پیش‌بینی کرده که اگر راشد خان و نور احمد لکنوال ستاره های اسپینر تیم ملی کریکت افغانستان بتوانند شکل بازی فعلی خود را حفظ کنند، افغانستان بیشترین شانس قهرمانی در مسابقات جام جهانی کریکت یک روزه بین‌المللی "ODI" که قرار است در اواخر سالجاری میلادی برگزار شود، خواهد داشت.

راشد خان و نور احمد لکنوال در حال حاضر در لیگ‌برتر کریکت هند در تیم گجرات تایتانز بازی می‌کنند.

وب سایت "کریک ریدز" (۱۱ می) به نقل از گرام سوان نوشته که گفته؛ راشد خان و نور احمد ستون‌های قدرت تیم کریکت گجرات تایتانز اند و نقش این دو بازیکن در پیروزی های این تیم در این دور لیگ‌برتر کریکت هند برجسته بوده است.

راشد خان در ۱۲ مسابقه ۲۳ ویکت و نور احمد در ۸ بازی ۱۱ ویکت برای تیم گجرات تایتانز گرفته اند.

راشد خان با لباس تیم کریکت گجرات حین بازی در یکی از مسابقات لیگ برتر کریکت هند
راشد خان با لباس تیم کریکت گجرات حین بازی در یکی از مسابقات لیگ برتر کریکت هند

گرام سوان هم به این دستاورد های این دو ستاره تیم ملی کریکت افغانستان اشاره کرده و آنرا موفقیت بزرگ برای تیم کریکت گجرات تایتانز خوانده که در حال حاضر در صدر فهرست جدول نتایج لیگ‌برتر کریکت هند قرار دارد.

گرام سوان گفته که هر ملتی برای مسابقات جام جهانی کریکت یک روزه بین‌المللی "ODI" آرزوی داشتن اسپینرهای مستعد مثل تیم کریکت هند را دارد، او گفته اگر راشد خان و نور احمد شکل بازی را که فعلاً در لیگ‌برتر کریکت هند ارائه می‌کنند، حفظ نمایند افغانستان بهترین فرصت برنده شدن در این جام را خواهد داشت:
"هر ملتی ممکن با داشتن این همه اسپینرهای خوب در تیم ملی کریکت هند حسادت کند. تنها ملتی که نباید حسادت کند افغانستان است. راشد خان و نور احمد احتمالاً بهترین دو بالر جهان در حال حاضر هستند. اگر به شکل بازی فعلی خود ادامه دهند، افغانستان می‌تواند قهرمان جام جهانی شود."

XS
SM
MD
LG