لینک‌های قابل دسترسی

خبر تازه
یکشنبه ۶ حوت ۱۴۰۲ کابل ۰۵:۵۱

کمک در زمینهء شریک ساختن معلومات

کمک در زمینهء شریک ساختن معلومات

کمک در زمینهء شریک ساختن معلومات و اجازهء استفاده از مطالب و مواد رادیو آزادی

شما می توانید با استفاده از لینک شریک ساختن (share)، یک مقاله را با سایر شبکه های "نشانی خبر" (bookmarking networks) در انترنت، شریک سازید. این شبکه های "نشانی خبر" برای شما این امکان را مساعد می سازد تا لینک مقاله مورد علاقه تان را بصورت اتوماتیک ثبت کرده، با همه دوستان تان آنرا شریک سازید.

همچنان با استفاده از لینک شریک ساختن (share) می توانید مقالات بیشتر را در آن مورد مشخص و افراد دیگر را با علاقمندی های مشابه، در شبکهء انترنت پیدا کرده با آنها تماس گرفت.

برای در یافت معلومات بیشتر در مورد شبکه های "نشانی خبر" بالای لینک (social bookmarking) کلیک کنید.

در صورتیکه هنگام بازدید از سایت رادیو آزادی شبکه " نشانی خبر" مورد علاقه شما در لست موجود نباشد، لطفاً برای ما به آدرس(webazadiradio@rferl.org) ایمیل فرستاده، افزودن شبکهء مورد علاقه تان را پیشنهاد کنید.

اجازهء استفاده از مطالب و مواد رادیو آزادی، چاپ مطالب و استفاده از مواد سمعی - بصری(مولتی میدیا)

برای اخذ اجازهء استفاده از متن ها، عکس ها، صدا و مواد ویدیویی رادیو آزادی لطفاً به آدرس ذیل ایمل بفرستید:

hermanb [at] rferl [dot] org

رادیو آزادی از استفاده، چاپ و پخش دوبارهء مطالب نشر شده در ویب سایتش استقبال می کند. رادیو آزادی همچنان نشر دوباره و منظم مطالبش را در لست ایمل ها، نیوز گروپ ها و دیتابیس ها اجازه می دهد. فروش مطالب رادیو آزادی بطور اکید ممنوع است.

زمانیکه از مواد و مطالب رادیو آزادی استفاده می شود، باید به رادیو آزادی بطور ذیل کریدت یا حق تالیف داده شود:

• دادن یک لینک دایمی به (rferl.org) به مطلبی که از آن استفاده شده است.

• درج متن آتی با هر مطلب رادیو آزادی که از آن استفاده می شود:
حق چاپ محفوظ است (C) 2011 RFE/RL ، به اجازهء رادیوی اروپای آزاد / رادیو آزادی چاپ شده است.
1201Connecticut Ave NW, Ste 400, Washington DC 20036

در صورتیکه بخشی از یک مطلب رادیو آزادی استفاده شده باشد، لازم است تذکر داده شود که موضوع استفاده شده یک بخشی از مطلب بوده، از دگرگون سازی مفاهیم، نام ها و صحت مطالب، خود داری شود.

نشرات مستقیم یا آرشیف شدهء مطالب رادیوی اروپای آزاد / رادیو آزادی و 20 سرویس نشراتی آن از طریق انترنت، منحصر به استفادهء شخصی شنونده گان این رادیو می باشد. نشر و پخش دوبارهء برنامه های رادیو آزادی بدون اجازهء صریح و کتبی رادیوی اروپای آزاد / رادیو آزادی مجاز نمی باشد.

برای اخذ اجازهء استفاده از متون، عکس ها، ویدیوها ، صدا و سایر مواد سمعی و بصری رادیو آزادی به آدرس انترنتی (web@rferl.org) ایمل بفرستید.

مطالب و مواد منابع سوم
برخی مطالب رادیوی اروپای آزاد / رادیو آزادی، حاوی نکات و مطالبی اند توسط ادارات و موسسات دیگر (مطالب و مواد از منابع سوم) مانند اسوشیتد پرس، رویترز، آژانس فرانس پرس ایترتاس و غیره تهیه شده اند. قبل از استفادهء مطالب که حاوی نکات و مطالب از منابع سوم اند، نه تنها اجازهء رادیوی اروپای آزاد / رادیو آزادی، بلکه نخست از مولف اولی و صاحب امتیاز مطالب اجازه گرفته شود.

لینک به سایت های دیگر
رادیوی اروپای آزاد / رادیو آزادی گاه گاهی به ویب سایت های دیگر لینک می دهد که توسط افراد و موسساتی که به این نهاد ارتباط ندارند، پیشبرده می شوند. در زمینهء اینکه به کدام ویب سایت ها لینک داده شود، رادیوی اروپای آزاد / رادیو آزادی نهاد های غیرانتفاعی، بی طرف و متعهد به خدمات اجتماعی را ترجیح می دهد. رادیوی اروپای آزاد / رادیو آزادی بالای سایت ها که به آن ها لینک داده است، کنترول نداشته، بر مطالب نشر شده در آن ها صحه نمی گذارد. رادیوی اروپای آزاد / رادیو آزادی مسوول صحت و کیفیت مطالب و اعلانات، محصولات، خدمات، افراد و سایر محتویات این سایت های انترنتی نمی باشد. رادیوی اروپای آزاد / رادیو آزادی به طور مستقیم یا غیر مستقیم مسوول خسارات احتمالی ناشی از استفادهء مطالب، مواد، محصولات و خدمات سایت های که به آن لینک داده است، نمی باشد.

شیوهء ریفرنس
زمانیکه از مطالب و مواد رادیوی اروپای آزاد / رادیو آزادی در مسایل تحقیقی و پژوهش های علمی استفاده می شود، باید ریفرنس ضمیمهء آن ساخته شود. برای شیوهء ارایه ریفرنس لطفاً به سایت های آتی مراجعه شود:

APA: Citing Resources Using APA (American Psychological Association) Style (Xavier University Library, 2011)
Chicago: Chicago-Style Citation Quick Guide (The Chicago Manual of Style Online, 2010)
General Resource: Reference Desk (historymatters.gmu.edu)

برای تهیهء این پروگرام از برنامهء های آتی منابع سوم نیز استفاده شده است:

Leah Pull down to refresh
Three20 Image gallery
ShareKit - sharing library

XS
SM
MD
LG