لینک های دستیابی پذیر

شنبه ۲۷ عقرب ۱۳۹۶ کابل ۰۹:۱۰

پولیس امریکا در تلاش بازداشت فرد حمله کننده بر یک فروشگاه است


مقامات می‌گویند، پولیس امریکا امروز در تلاش مرد مسلح است که در فروشگاه مِیسِی در شمال شهر سیاتل ایالت واشنگتن امریکا به تیراندازی پرداخته است.

سخنگوی نیروهای گزمه شهری ایالت واشنگتن می‌گوید، پولیس در جستجوی مرد سیاه پوش مسلح با ماشیندار می‌باشد که آخرین بار در مسیر شاهراه بین ایالتی دیده شده‌است.

مارک فراسیس که در یک نشست خبری صحبت می‌کرد گفت، ما تا هنوز در جستجوی شخصی هستیم که در این فروشگاه تیر اندازی کرده‌است. او در مورد تعداد قربانیان حادثه گفت:

" هیچ نشانۀ به طور خاص وجود ندارد که در حال حاضر این مطنون در کجا است."

پولیس ابتدا گفته بود که 4 نفر در این حادثه کشته شده‌اند و سپس گفت که سه نفر تلف گردیده‌اند. اما بعداً تائید کرد که در این حادثه پنج نفر کشته شده‌اند.

به گفته پولیس، از آنجایکه عملیات تصفیه‌یی در فروشگاه ادامه دارد، ممکن که شمار قربانیان افزایش یابد.

یک منبع پولیس همچنان به شبکه تلویزیون ان بی‌سی گفته که نشانه‌های وجود دارد که گویا این یک عمل تروریستی نبوده‌است.

مقامات گفتند تا هنوز انگیزه تیراندازی شب جمعه مشخص نیست.

در حالیکه ده‌ها افسر پولیس در جستجوی مظنون این تیرانداری اند، اداره اف بی‌آی، مقامات محل را در این امر کمک می‌نماید.

اداره فدرال یا (اف بی‌آی) شهر سیاتل ایالت واشنگتن در صفحه تیوتر خود نوشته که آنها هیچ اطلاع در دست ندارند که نشان دهد حملات اضافی دیگر در این ایالت طرحریزی شده باشد.

این تیراندازی مرگبار در فروشگاه کاسکاد مسی در منطقه برلینگتن در شمال شهر سیاتل رخ داده‌است.

به گفته مارک فرانسیس سخنگوی نیروهای گزمۀ شهر سیاتل ایالت واشنگتن تیرانداز تنها بوده و با یک ماشیندار بالای مردم حمله کرده‌است.

حادثه تیراندازی سیاتل در حالی صورت می‌گیرد که یک امریکایی افغانی الاصل در هفته گذشته در فروشگاه شهر استاند کلوود ایالت منی سوتا امریکا ده نفر را با ضرب چاقو زخمی ساخت.

XS
SM
MD
LG